اکادمی فرداد ، با بیش از 7 سال سابقه اموزشی تجارت الکترونیک درکنار شماست تا شرایط موجود را به بهترین شکل به نفع خود تغییر دهید.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
پرسش و پاسخ

بیشتر بخوانید
سوالات متداول

چه مدت طول میکشه که به اولین درامد برسیم؟

نمیشه گفت!چون فرمول خاصی برای محاسبه نداره ، شما باید اول خوب اموزش ببینید ، بعد به مرحله عمل برسید و بعد ایرادات کار رو برطرف کنید و با تلاش و پشتکار بتونید کسب و کارتون رو با ثمر بشونید ، یکی تو یک هفته راه میفته و یکی چند ماه طول میکشه ، جواب این سوال خودتون با توجه به توانایی هاتون بدید فکر کنم بهتر هستش!

اگر این آموزش هم مثل بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت قابلیت کسب درآمد نداشت چی؟

تضمین بازگشت وجه: در صورتیکه کسی تمام نکاتی که در آموزش گفته شده را انجام دهد و بعد از دو (2ماه) ماه فعالیت حساب شده با ارائه یک گزارش کلی از فعالیتش ادعا کند که نتوانسته به درآمد برسد، مبلغی که از ایشان به ما رسیده را دودستی بازگشت میدهیم.
توجه داشته باشید این تضمینی که برای بازگشت وجه داده‌ایم بصورت قانونی جزو "متن معامله" محسوب میشوند و ما هم طبق قانون قطعاً به آن عمل خواهیم کرد...(البته مطمئن باشید کار به این جاها و درخواست بازگشت وجه و این مسائل نمیکشد یعنی در واقع امکان ندارد کار به این جاها بکشد همانطور که تا الان این اتفاق هیچوقت نیفتاده است! چون شما قطعاً از همان روز های اول کسب درآمد خواهید کرد و این حرف را طبق تجربه‌ام میگویم و کاملاً هم از حرفم مطمئن هستم!

قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. شما رو ب خدا اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی نداره بهم بگید.

رفقا، از بهترین سرمایه گذاری ها ، سرمایه گذاری روی دانش فنی و مهارتی شخصی شماست . شما هرچه بیشتر بلد باشید ، درامد بیشتری هم خواهید داشت.دوست عزیز اتفاقا این روش ها مختص کسایی مثل شماست که میگید از خودتون هزار تومن هم ندارید. با این روش های فوق العاده به این درآمدی که گفته شده میرسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون در صوتیکه واقعاً دل به کار بدهید و نکات گفته شده را انجام دهید قطعاً این پول رو از طریق این روش ها درمیارید و قرضتون رو میدید. پس اصلا نگران نباشید.

1.اگر شما واقعا انقدر درآمد بالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمیکنید؟

هر کس که محل کسب درآمدش اینترنت است، به هر طریقی که بتواند از آن درآمد کسب میکند. اگر ما  درآمد بالایی داریم دلیل نمیشود که تجربیات و دانسته های خود را به رایگان در اختیار همگان بگذاریم در واقع ماتجربیاتمان را رایگان به دست نیاوردیم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذاریم. بگذارید یک مثال بزنم. لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت میکند و یکی از پردرآمدترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، در حالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد. ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند.

آیا این کارها از لحاظ شرعی حلال هستند؟

این کارها صد در صد حلال هستند و هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارند و شما میتوانید همزمان از تمامی این روش ها هم استفاده کنید و از درآمدشان لذت ببرید. و هر زمانی که بخواهید به حسابتان واریز میشود.

شما میگید که با این روش میشه روزی بالای یک میلیون درآورد اونم با 5 یا 6 ساعت کار. خب اگه اینجوری باشه کل مردم میان سمت این کار و کسی سر کار نمیره! چجوریه جریان؟؟

 بله اگر اگر اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرن وبا تلاش و پشتکار روش ها رو انجام بدن و زود نا امید نشن همشون میفهمند که تا حالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار میچسبند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده میکنند این آموزش را خریداری میکنند و اکثر افراد فکر میکنند این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمیشود! در حالی که دارند بزرگترین فرصت زندگیشان را از دست میدهند! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نمیروند و همچنان به سختی و با حقوقی اندک در جاهای دیگر کار میکنند. و پتانسیل کسب درآمدی این روش ها همچنان بالا و رویایی میماند.

ارسال تیکت

پاسخ شما یافت نشد؟ از ما بپرسید!

  راهنمایی بیشتر

  تیم پشتیبانی ما
  همیشه به شما 24/7 کمک می کند

  برای مشتریان

  پشتیبانی اکادمی فرداد اماده است تا در رسیدن به اولین دارمد شمار را همراهی کند

  برای همکاران

  با افتخار اماده ایم ، تا با همه همکاران در حوزه اموزشی ، ارتباط نزدیک و هکاری دوستانه داشته باشیم.

  برای کسب و کار

  اماده ایم تا با استفاده از فضای مجازی کسب و کارتان را بیمه کنیم و شما را به درامد سرشاری برسانیم

  برای استارت آپ ها

  هرکسب و کاری برای دیده شدن نیازمند استراتژی درست و اصولیست ، برای مفقیت روی ما اکادمی فرداد حساب کنید.